ORA TAXI

Ne vijme aty ku je ti!

ORA TAXI

Welcome

Miresevini ne faqen tone!

Ketu do te gjeni shumellojshmeri orash

elektronike dhe smart.

Ketu do te gjeni teknologjine e fundit smart.

ORE INTELIGJENTE Y1 ME KARTE SIM

Ngjyrat - e zeze, roze dhe bojeqiell Me prekje Funksionet -Mates hapash - Sleep monitor - Anti lost - Thirje, sms - Facebook - Twiter - Watchapp -Alarm - Kamera - Galeri - Kalendar - Audio player dhe sound recorder - Calkulator - Internet -Karikohet per 2 ore -Kohezgjatja e baterise 2 dite -Bluetooth 4.0 -Me karte sim dhe karte memorje -Shkarkimi i aplikacionit te ores ne telefon ne Android 4.4 e lart IOS 8.0 e lart Porosine falas per Tiranen brenda 1 dite, Transport ne te gjithe Shqiperine deri 3 dite Porosit me telefon, SMS, Viber dhe Whatsapp, Insta Na gjeni dhe ne internet www.orataxi.com, facebook ORA TAXI dhe ne instagram ora.taxi ORA TAXI - NE VIJME ATJE KU JE TI!

 

ORE SMART ALFAWISE

Ngjyra e zeze

Me Bluetooth

Pa karikim

Funksionet Pedometer Bluetooth Identifikim I thirjeve dhe mesazheve Mesazhet nga fb WhatsApp, Twitter Kontroll I kameres se telefonit Hapat,km Kalorite e harxhuara Alarm Cronometer Ka opsionin on dhe off Porosit Tani Transport falas ne gjithe Shqiperine Cmimi 3000 L ORA TAXI, NE VIJME ATY KU JE TI.

ORE SMART F1

Ore Smart F1 Ngjyra - E zeze Madhesia 1.44 inch Funksionet - Monitorues Gjumi - Mates hapash - Rahjet e zemres - Sasia e kalorive te harxhuara - Alarm - Tensioni i gjakut - Oksigjenin ne gjak - Matje te aktiuvitetit fizik - Identifikimin e thirjeve dhe mesazheve nga telefonI - Karikohet per 1.5 ore - Kohezgjatja e baterise 5 dite - Blutooth 4.0 - Aplikacion LEFUN HEALTH Porosine falas per Tiranen brenda 1 dite, Transport falas te gjithe Shqiperine deri 3 dite Porosit me telefon, SMS, Viber dhe Whatsapp Na gjeni ne internet www.orataxi.com, facebook ORA TAXI dhe Instagram ora.taxi ORA TAXI - NE VIJME ATJE KU JE TI!

ORE SMART PER FEMIJE

ORE SMART PER FEMIJE ME KARTE SIM Ngjyrat - Roze dhe boje qiell Modele me butona Funksionet - Sleep monitor - Anti lost - Thirje, sms - Mbështet pozicionin e saktë të LBS, thirrjet me dy drejtime, një klikim për ndihmë dhe thirrje zanore -1.44 inç HD ekran , - Ndriçimi i rregullueshëm i ekranit, mbron mirë syrin e fëmijëve tuaj. -Karikohet per 2 ore -Kohezgjatja e baterise 2 dite -Bluetooth 4.0 -Me karte sim -Shkarkimi i aplikacionit te ores ne telefon ne Android 4.4 e lart IOS 8.0 e lart Porosine e sjellim falas ne te gjithe Shqiperine Porosit me telefon, SMS, Viber.Insta dhe Whatsapp Na gjeni dhe ne facebook ORA TAXI dhe ne instagram ora.taxi ORA TAXI - NE VIJME ATJE KU JE TI!

ORE INTELIGJENTE M3S

Ore Intelegjente M 3 Ngjyrat - E zeze, kuqe, blu Me prekje Ekran me ngjyra Madhesia e ekranit 0.96 inch Funksionet - Monitorues Gjumi -Mates hapash -Rahjet e zemres - Tensioni i gjakut - Oksigjenin ne gjak -Sasia e kalorive te harxhuara -Alarm - Kushtet e motit -Identifikimin e thirjeve dhe mesazheve te telefonIt -Karikohet per 2 ore -Kohezgjatja e baterise 7 dite -Blutooth 4.0 -Shkarkimi i aplikacionit te ores ne telefon ne OS 4.4 e lart IOS 8.0 e lart Porosine falas per Tiranen brenda 1 dite, Transport falas ne te gjithe Shqiperine deri 3 dite Porosit me telefon, SMS, Viber dhe Whatsapp, Insta Na gjeni dhe ne facebook ORA TAXI dhe ne instagram ora.taxi ORA TAXI - NE VIJME ATJE KU JE TI!

APARAT TENSIONI ELEKTRONIK

Aparat tensioni elektronik CMIMI 2300:L

Ngjyra e bardhe 

Punon me Dy bateri 1.5 voltshe

Mat tensionin dhe rahjet e zemres

Mban memorie deri 90 matje

Shume I pershtatshem per peedorim familjar.

POROSIT TANI

Posta falas

ORA TAXI NE VIJME ATY KU JE TI

ORE SMART A1

ORE SMART A1 me karte  SIM Ngjyrat - E zeze dhe e kuqe Me prekje Funksionet -Mates hapash - Sleep monitor - Anti lost - Thirje, sms  -Alarm - Kamera - Galeri - Kalendar - Audio player dhe sound recorder - Calkulator - Internet -Karikohet per 2 ore -Kohezgjatja e baterise 2 dite -Bluetooth 4.0 -Me karte sim dhe karte memorje -Shkarkimi i aplikacionit te ores ne telefon ne Android 4.4 e lart IOS 8.0 e lart. Transport falas ne te gjithe Shqiperine deri 3 dite Porosit me telefon, SMS, Viber dhe Whatsapp Na gjeni dhe ne facebook ORA TAXI dhe ne instagram ora.taxi

ORA TAXI - NE VIJME ATJE KU JE TI!

ORE SMART CK17S

Ore smart CK17S

✔️Ngjyra e zeze

✔️Funksionet Mates hapash Rahjet e zemres Tensionin e gjakut Oksigjenin ne gjak Thirje nga telefoni, sms Monitorini I gjumit Njoftime nga te gjihe app e telefonit si Fb, WhatsApp, messenger, email etj

✔️Karikohet per 1.5 ORE ✔️Kohezgjatja e baterise 5-7 dite ✔️Karikohet si usb

✔️Cmimi 2500 Posta falas

🆗ORA TAXI, Ne vijme ary ku je TI

ORE SMART XIAOMI MI BAND 3

✔️Ore Smart XIAOMI MI BAND 3 ✔️Global Version Ngyra e zeze, ✔️Funksionet: Mates aktiviteti fizik Rahjet e zemres Hapat km Mesazhe nga te gjitha app e cell ne ore Identifikimi thirjeve Kundra ujit Me nje rip reserve ngjyre e ndryshme ✔️Teknologjia smart me e fundit ✔️Shkarkimi I app ne telefon Android dhe IOS

    1️⃣ Cmimi 4500 L

🛄Per porosi ne tel.sms, Viber, WhatsApp

✔️Transport falas

🆗ORA TAXI ne vijme aty ku je ti

ORE SMART U8 ME BLUETOOTH

Ore smart U 8 me Bluetooth

✔️Ngjyrat: e zeze, silver, boje qiell dhe roze

✔️Funksionet: ore, pedometer, thirje, sms nepermjet Bluetooth alarm, music, etj

✔️Porosit ne fb, WhatsApp, sms Telefon

✔️Porosine falas ne gjithe Shqiperine

1️⃣Cmimi 1700 L

🛄ORA TAXI Ne vijme aty ku je ti!

 

ORA SMART ME NUMER DHE KARTE MEMORJE

4 MODELE ORASH  SMART QE PERDOR NUMER TELEFONI DHE KARTE MEMORJE

Cmime konkuruese

DZ09 ----- 2000 L

Y 1----- 2300 L

T 8  ----2300 L

V 8  -----2500 L

Per porosi na gjeni ne facebook ORA TAXI dhe instagram ora.taxi

ose ne numrin 0696401834, sms, watsapp,

About My Online Store

 

Miresevini ne faqen tone! Ketu do te gjeni shumellojshmeri orash elektronike dhe smart. Ketu do te gjeni teknologjine e fundit smart.

What I sell

 

Ora quarc, ora elektronike, ora smart per meshkuj, femra e femije.

orataxi